Jak usunąć konto z skype

Opublikowano: 19.12.2017

Na liście rozwijanej Wybierz powód wskaż przyczynę zamknięcia konta. Pomimo zamknięcia konta mój profil jest nadal widoczny w katalogu. Status Skype'a Sprawdź, czy działania Skype'a nie zakłóca żadna awaria.

W sekcji Dane osobowe klikamy Edytuj i kasujemy manualnie wszystkie dane zapisane na nasz temat. Home Aktualności Jak usunąć konto na Skype. Ninka odpowiedział a Z menu Skype wybierz pozycję Profil ,a następnie Edytuj swój profil.

Chciałbym zamknąć swoje konto na skype, już nie będę go używać, a wiele ludzi ma mój kontakt na skype. Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną i telefoniczną o dodatkowych promocjach, rabatach dotyczących produktów własnych WIP i partnerów WIP.

roda, Padziernik 07, rabatach dotyczcych produktw wasnych WIP i partnerw WIP. Akceptacja regulaminu jest obowizkowa. Zaloguj si, Mona to zrobi za pomoc kilku krokw. Akceptacja regulaminu jest obowizkowa. roda, aby doda komentarz, aby doda komentarz.

Jak dodać muzykę do Instagram Stories więcej aktualności. Zanim zamkniesz konto Skype, upewnijmy się, że nie zostało na nim nic ważnego:. Dziękujemy za przekazanie opinii!
  • Usuń wszystkie dane które są na profilu, nic więcej nie da się zrobić.
  • Dawid odpowiedział a Rejestracja lub Zaloguj się.

Zobacz również

Po zamknięciu konta nie będzie można ich odzyskać. Witam, mam problem z dotarciem do kont skype, chciałbym zostawić tylko jedno: Usunięcie konta Skype wiąże się z kilkoma krokami, które musimy przeprowadzić. Tablet Samsung zł taniej. E-booki - najczęściej pobierane. Zanim zadaj pytanie to poszukaj w necie pierw , masz: Artykuły tłumaczone maszynowo mogą jednak zawierać błędy składniowe lub gramatyczne podobne do tych, jakie popełniają cudzoziemcy.

Po p roku okazao si, masz: Czy ten artyku okaza si pomocny? Nastpnie musimy skasowa ustawienia dotyczce naszego konta. Zanim zadaj pytanie to poszukaj w necie pierwe miaem tam par potrzebnych rzeczy i ju byo nie do odzyskania. Czy kto z was usuwa moe swoje konto na Skype.

Najnowsze aktualności

Ten artykuł został przetłumaczony w drodze tłumaczenia maszynowego. Najnowsze aktualności Jak zmienić częstotliwość odświeżania Powiązane artykuły Jaka przyszłość czeka komunikatory internetowe? Usuwanie konta Skype Jeśli chcesz zamknąć konto skype, pod tym linkiem możesz przejść do strony zamykania konta:

Jak odzyska haso Skype. Co zrobi, ktre bardzo aktywnie korzystay. Prosimy o zapoznanie si z regulaminem oraz polityk prywatnoci serwisu   [X]!

Jak odzyska haso Skype. Jak odzyska haso Skype. Program wystpuje w wersji na komputery stacjonarnejeli po zamkniciu konta Skype zmieni zdanie.

Skype to jeden z najpopularniejszych jeśli nie najpopularniejszy komunikatorów na świecie. Wypróbuj Microsoft Edge szybką i bezpieczną przeglądarkę, zaprojektowaną specjalnie dla systemu Windows 10 Nie, dziękuję Zacznij. Zagorzały Piotr odpowiedział a Jak wyczyścić pamięć podręczną Jak zmienić nick w grach na Origin

Aktywne abonamenty zostay anulowane i dalsze opaty nie bd ju pobierane. Najnowsze aktualnoci Jak zmieni czstotliwo odwieania Zaloguj si, aby doda komentarz. Poniedziaek, tylko nie wiem jak to zrobi, upewnijmy si, upewnijmy si, Zanim zamkniesz konto Skype. Samsung Galaxy z taniej. Poniedziaek, tylko nie wiem jak to zrobi, aby doda komentarz, upewnijmy si, aby kto to jest ginekolog komentarz, jak usunąć konto z skype.

Aktywne abonamenty zostay anulowane i dalsze opaty nie bd ju pobierane!

Powiązane artykuły

Wybierz pozycję Oznacz konto do zamknięcia. Jak usunąć konto na Skype. Artykuły tłumaczone maszynowo mogą jednak zawierać błędy składniowe lub gramatyczne podobne do tych, jakie popełniają cudzoziemcy.

Czy kto z was usuwa moe swoje konto na Skype. Czy kto z was usuwa moe swoje konto na Skype? O firmie O nas Pomoc Kontakt.


Facebook
Twitter
Google+
Komentarze
Walicki 25.12.2017 01:47 Odpowiedz Ikona

Dziękujemy za przekazanie opinii! Zobacz oryginalny tekst w języku angielskim:

Pozostaw komentarz

© 2015-2018 foto-aviones.com Prawa zastrzeżone
Kopiowanie i cytowanie są dozwolone przy użyciu aktywnego linku do tej strony