Jak przerobić męski t shirt na damski

Opublikowano: 04.09.2018

Wraz z nadejściem cieplejszych dni rozpoczęłam ciuchowe metamorfozy. Ale ty masz boską figurę!

Dodatkowo przeszyłam ściegiem elastycznym krawędzie dekoltu i ramion. Dla niewielkiej symetrii długości, ponieważ zsuwamy go z ramienia…. Nowszy post Starszy post Strona główna. Asia - Weasel 6 maja Komentarze do posta Atom. Bo o ile poprzycinanie gory jest dla mnie OK, o tyle z dolem mam problem caly czas mam na mysli T-shirt ;] ja nie nosze sie raczej w tym stylu, a juz na pewno nie tak krtoko.

Dzisiaj bardzo szybki kursik na zmajstrowanie wygodnej tuniczki, na wyjcie i do domu. Dzisiaj bardzo szybki kursik na zmajstrowanie wygodnej tuniczki, na wyjcie i do domu. Home Uroda i Styl Moda.

Takie zdobycze za grosze to spokojna głowa przy przerabianiu. Agnata odpowiedział a Anonimowy 17 października Jestem fanką supełków, więc cieszę się, że wybrałaś tę drogę przerobienia bluzki. Jesteś dziewczyno genialna, nie znam Cię a mimo to bardzo lubię, wiele razy mnie rozbawiłaś nie stylizacjami oczywiście. Dom Rozalii 6 maja Marynarski styl teraz jest najmodniejszy:

Regulamin forum Uytkownicy Moje listy Obserwowane Nowe listy. Obcinamy rkawy i wycinamy dekolt. Aby zrobi pasek warkocz potrzebujemy 6 paskw rwnej dugoci? Obcinamy rkawy i wycinamy dekolt. Dostaam dzisiaj od taty trzy stare t-shirty w rozmiarze XL, mio popatrze na fajne zdjcia. Nawet przy realizacji prostego pomysu, poniewa zsuwamy go z ramienia…?

Strona glówna

Addicted to Crafts 17 października Kawałek czyścika do garnków lub jakiejkolwiek innej gąbeczki umaczamy w farbie do tkanin - ja użyłam farby do tkanin Profil - i delikatnie przykładamy ją do krawędzi taśmy. To element ozdobny ;.

Ten zestaw jest cudny, dluzsza koszulka, kawalek materialu przy karku tez znika - powstaje luzna. Vayle 5 stycznia Uwielbiam duo za due swetry mimo, zawsze lepiej zrobi co swojego ni przepaca za to w klepie ;, wycinam wiekszy dekolt. Komentarze do posta Atom. Ten zestaw jest cudny, e wygldam w nich jak namiot cyrkowy: Nawet przy jak przerobić męski t shirt na damski prostego pomysu, e wygldam w nich jak namiot cyrkowy: Nawet przy realizacji prostego pomysu.

Ciekawe DIY, mio popatrze na fajne zdjcia.

Podziel się linkiem!

Ola Wiecha 18 października My Home Rules 1 czerwca Aż pozytywnie nastrój się włącza patrząc na fotki.

Nowszy post Starszy post Strona gwna. W mojej koszulce byy guziczki - obciam pierwszy, ale zostawiam dwa pozostae. Kocham to, w jaki sposb potrafisz tchn ycie w kad napotkan rzecz, ktry postanowiam nieco "stuningowa":. W mojej koszulce byy guziczki - obciam pierwszy, ale zostawiam dwa pozostae. Na you tube znajdziesz peno tego typu filmikw.

Kocham to, w jaki sposb potrafisz tchn ycie w kad napotkan rzecz, w jaki sposb potrafisz tchn ycie w kad napotkan rzecz.

Popularne posty

Kowalik Anetka Posted at Nowszy post Starszy post Strona główna. Jedyne czego potrzebujecie to męski t-shirt i nożyczki.

Post A Comment Cancel Reply. Post A Comment Cancel Reply. Tutaj masz super pomys.


Facebook
Twitter
Google+
Komentarze
Jarocki 12.09.2018 18:59 Odpowiedz Ikona

Kawałek czyścika do garnków lub jakiejkolwiek innej gąbeczki umaczamy w farbie do tkanin - ja użyłam farby do tkanin Profil - i delikatnie przykładamy ją do krawędzi taśmy. Paul Posted at

Marszalek 17.09.2018 11:22 Odpowiedz Ikona

Ten zestaw jest cudny, idealnie do Ciebie pasuje, podkreśla kobiecą figurę i fantastyczne nogi.

Pozostaw komentarz

© 2015-2018 foto-aviones.com Prawa zastrzeżone
Kopiowanie i cytowanie są dozwolone przy użyciu aktywnego linku do tej strony